O mnie

Witaj na moim blogu!

Z blogami i kartomancją mam wzloty i upadki. Już wcześniej umieszczałam w internecie swoje teksty na jego temat, jednak meadry życia powodowały, że poprzednie blogi rozpływały się w wirtualnej przestrzeni. Obiecałam sobie, że tym razem będzie inaczej – zbyt wiele dobrych tekstów mi poginęło razem z ładnymi zdjęciami, które robiłam na potrzeby zilustrowania artykułów.

Wspomniane teksty były z rodzaju tych, których moim zdaniem trochę brakuje w polskim internecie. Jest to przede wszystkim podparta jakimiś badaniami historia Tarota. Dlatego znajdziecie u mnie trochę tłumaczeń fragmentów angielskojęzycznych książek, które kupuję (zwykle w elektronicznej postaci, ponieważ nie chce mi się czekać na przesyłkę papierowej wersji, po za tym dostawa często przekracza wartość samej książki), czytam i tłumaczę z cichą nadzieją, że komuś się spodobają. Z oczywistych względów książek tych nie udostępniam w całości, ale za to piszę gdzie można je znaleźć. Jest to też prywatny blog, dlatego znajdzie się nieco miejsca dla moich własnych przemyśleń i opinii.

Chcę zaznaczyć, że nie działam jako wróżka. Nie stawiam innym kart – zawodowo robię rzeczy związane z IT oraz internetem. Blog i karty to wyłącznie moje hobby.

Jeśli masz ochotę do mnie napisać, możesz zrobić to poprzez poniższy formularz: